Zeytinburnu

İstanbul genelinde büyük operasyon

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, il genelinde haklarında kesinleşmiş hapis kararı bulunan kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda, çok sayıda kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Zeytinburnu

Otomobil alev topuna döndü

D-100 Karayolu, Zeytinburnu mevkii Ankara istikametinde seyir halindeki otomobilin arka bölümündeki motor kısmında henüz bilinmeyen bir nedenle alevler yükseldi.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda Afganistan uyruklu kadını bıçakladılar

Zeytinburnu’nda Afganistan uyruklu Fatıma Ayderi (28) eski kocası tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda motosiklet bariyerlere çarptı: 2 ölü

Zeytinburnu’nda bariyere çarpan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti.

Zeytinburnu

Ömer Arısoy: “Lütfen Bilgi Evleri’nden Bağınızı Koparmayın”

Zeytinburnu Bilgi Evleri 16. Yaz Etkinlikleri, Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen görkemli bir törenle sona erdi.

Zeytinburnu

Yaz Spor Okulları’nın kapanış töreni yapıldı

Zeytinburnu Belediyesi’nin ilçedeki gençler için hayata geçirdiği Yaz Spor Okulları’nın kapanış töreni Merkezefendi Stadı’nda gerçekleştirildi.

Zeytinburnu

Vali Yerlikaya, Zeytinburnu’nda okul gezdi

Zeytinburnu’nda yapımı tamamlanan Ayhan Şahenk Ortaokulu, Fatma Süslügil İlkokulu ve Zeytinburnu Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi, yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırlanıyor.

Zeytinburnu

Bahçe Seminerleri’nde ‘Evde İlk Yardımda Kullanılabilecek Bitkiler’ anlatıldı

Merkezefendi Parkı’nda düzenlenen Bahçe Seminerleri’nin bu haftaki konusu ‘Evde İlk Yardımda Kullanılabilecek Bitkiler’ oldu. Uzman Biyolog Tuğçe Ağba Sevencan katılımcılara bilinmesi gerekenleri tüm detaylarıyla anlattı.

Zeytinburnu

Zeytinburnu Belediyesi, enkaz kaldırma çalışmalarına destek oluyor

Kastamonu’daki sel felaketinin ardından çamur ve enkaz kaldırma çalışmalarına destek vermek için Zeytinburnu’ndan yola çıkan iş makineleri, 2 gündür Abana ilçesinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

Zeytinburnu

Zeytinburnu Belediyesi’nden, Kastamonu’ya yardım eli uzandı

Zeytinburnu Belediyesi, selin en çok etkilediği Kastamonu’ya ihtiyaca yönelik gıda, tekstil, temizlik ve sağlık ürünleri dolu tır gönderdi.