Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda apartman kapısını sırtlayarak çaldı

Zeytinburnu’nda apartmanın demir kapısını yerinden söken şüpheli kapıyı sırtlayarak çaldı. Hırsızlık anları çevrede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda acemi motosikletlinin zor anları

Zeytinburnu’nda motosikletini park etmeye çalışan acemi sürücünün zor anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Zeytinburnu

Cips hırsızı karga mahallelinin maskotu oldu

Zeytinburnu’nda bir marketten cips paketlerini alarak götürdüğü minibüsün üstünde yiyen karga mahallelinin maskotu oldu. Aç kaldıkça markete gelerek cips paketlerini alan karga çevredekiler tarafından görüntülendi. 19 yıldır Zeytinburnu’nda esnaf olan Sıtkı Akdin, “Geliyor, seçiyor tadını beğeniyor, yiyor. Sade olanları beğenmiyor ve ilk yediğini alıyor. Beni ne kadar zarara uğratmış olsa da yine de onu takdir ediyorum. Ağzının tadını biliyor bence bizden daha akıllılar” dedi.

Zeytinburnu

D-100 Karayolu’nda otomobil önce bariyere ardından hafif ticari araca çarptı

Zeytinburnu D-100 Karayolunda seyir halindeki otomobil henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu önce yolu ayıran bariyere ardından da önünde giden hafif ticari araca çarparak savruldu. Kaza sonrası otomobil sürücüsü ağır yaralandı.

Zeytinburnu

İstanbul Emniyet: ‘Zeytinburnu Kasabı’ 2 ay önce tutuklandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, sosyal medyada ‘Zeytinburnu Kasabı’ rumuzlu hesaptan üzerinde asker üniforması, elinde bıçak ve silahlarla çekildiği fotoğrafları paylaşan Afgan uyruklu Kasap Ali Ahmedi’nin 1 Şubat 2022 tarihinde tutuklandığını bildirdi.

Zeytinburnu

“Durun” ikazını dinlemediler; otomobilden hırsızlık yapmaya devam ettiler

İstanbul’da park halindeki lüks otomobillerin konsollarını çaldıkları iddia edilen 4 şüpheli polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları anlar güvenlik kameraları ve cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda ambulans devrildi

Zeytinburnu’nda seyir halindeki özel ambulans kontrolden çıkarak devrildi. Ambulans şoförü ile 2 kişi kazadan yara almadan kurtuldu.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda ‘Kitap Okuma Yarışması’ heyecanı

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezi tarafından 16 yıldır düzenlenen Kitap Okuma Yarışması sınavı bugün yapıldı. Okul bahçesinde heyecan içinde bekleyen öğrenciler, kitap okumayı çok sevdiklerini söyledi.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda binadaki 10 daireden 83 kaçak göçmen çıktı

Zeytinburnu’nda bir binadaki 10 daireye yapılan operasyonda 83 kaçak göçmen yakalandı.

Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda binlerce doları gasp

Zeytinburnu’nda yabancı uyruklu 3 soyguncu beyaz eşya satan iş yerinde silah zoruyla 4 çalışanı rehin aldı. Çalışanları bağlayan soyguncular kasadaki 765 bin dolar, 4 bin euro ve 300 bin lirayı alarak kaçtı. Soyguncuların işyerine girip, çıktıkları anlar güvenlik kameralarına yansıdı.