Üsküdar

Üsküdar’daki otopark zabıtaları gerdi

Üsküdar Salacak Sahili’nde otopark olarak kullanılan alanda İBB ve Üsküdar zabıtaları yumruk yumruğa birbirine girdi. Bazı işçiler darbedildi. Her iki taraf da alanın kullanımı üzerinde hak iddia etti.

Üsküdar

Üsküdar’da otobüs kazası

Üsküdar’da İETT otobüsü ile 3 tur otobüsünün karıştığı kazada 1 kişi yaralandı.

Üsküdar

Üsküdar’da iş görüşmesinde taciz iddiası

Üsküdar’da bir danışmanlık merkezinde iş görüşmesine gelen kadının taciz edildiği iddia edildi. Kadının taciz ettiği iddia edilen Hasan Y.’nin peşinden koştuğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Üsküdar

Üsküdar’da taksiciyle sürücünün kavgası

Üsküdar’da taksici ile bir sürücü arasında trafikte yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Sürücünün yere yatırdığı taksiciyi darbettiği anlar kameraya yansıdı.

Üsküdar

Sahilde fotoğraf çekilirken düştüğü Boğaz’da kayboldu

Üsküdar Sahili’nde arkadaşlarıyla fotoğraf çekilirken dengesini kaybederek denize düşen 21 yaşındaki Erdem Ç., akıntıda kayboldu. Arkadaşlarının tüm çabalarına rağmen denizden çıkarılamayan Erdem Ç.’yi deniz polisi ve sahil güvenlik ekiplerinin arama çalışması sürüyor.

Üsküdar

Üsküdar’da iki grup tekmeli yumruklu kavga etti

Üsküdar’da kalabalık bir grup, tartışma yaşadığı fırıncılar cadde ortasında kavga etti. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgayı bir vatandaş cep telefonu kamerası ile çekti.

Üsküdar

Üsküdar’da emekli polisi gasbeden şüpheliler yakalandı

Üsküdar’da kurye olarak çalışan emekli polis memuru Y.Y.(66)’i bıçak tehdit ederek yaklaşık 800 bin lira değerinde dövizi gasbettikten sonra kaçan 4 şüpheli, yakalandı

Üsküdar

Üsküdar’da sürücüsüz kamyonet trafiği birbirine kattı

Üsküdar’da sürücüsünün park ettikten sonra indiği kamyonet, bir süre sonra hareket ederek otomobile ve minibüse çarptı.

Üsküdar

Üsküdar’da motosiklet hırsızlığı

Üsküdar, Bahçelievler Mahallesi’nde motosiklet çalan hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı.

Üsküdar

Üsküdar’da minibüs rampadaki ağaca çarptı

Üsküdar’da durakta freni tutmadığı iddia edilen minibüs, rampadaki ağaçlara çarptı. Şoför kazayı yara almadan atlatırken, D-100 Karayolu’na düşmeden duran minibüsü itfaiye ekipleri kurtardı.