Ümraniye

Ümraniye’de örnek bir proje daha

Ümraniye Millet Bahçesi’nde, gençlerin kültürel, sosyal ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak olan Gençlik Atölyeleri’nin yapım çalışmaları başladı.

Ümraniye

Ümraniye’de ilaçlama çalışmaları aralıksız sürüyor

Ümraniye Belediyesi yaz aylarında vatandaşların şikayet konusu olan haşere ve sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ümraniye

Minik sporcular yeşil sahada ter döktü

Belediye bünyesinde faaliyet gösteren Ümraniye Gençlik ve Spor Kulübü, farklı branşlarda yurt içi ve yurt dışında büyük başarılar ortaya koydu.

Ümraniye

Ümraniye Belediyesi’nden ‘bal’ gibi eğitim

Ümraniye Belediyesi, Meslek Akademisi’nde her yıl yüzlerce insana mesleki yetenek kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. Cafer Tavşan da, Prof. Dr. Hayrettin Akkaya’nın 1 ay boyunca verdiği arıcılık eğitimine katılarak, MEB onaylı belgesini aldıktan sonra bu işe gönül verenlerden sadece biri. Cafer Bey’den arıcılık vesilesiyle hayatının nasıl değiştiğini öğreniyoruz.

Ümraniye

Yardım araçları Ümraniye’den yola çıktı

Ümraniye Belediyesi, sel felaketinden en çok etkilenen Kastamonu Küre ve Bozkurt ilçelerine ihtiyaçlar dahilinde yardım araçları ve personelini gönderdi.

Ümraniye

Ümraniye’de bu aracı gören çok şaşırıyor

Kovid-19 salgını sonrasında, ilçe genelindeki dezenfekte çalışmalarına büyük önem veren Ümraniye Belediyesi, yerli üretim olan mikronsis aracıyla tüm cadde ve sokakları dezenfekte ediyor.

Ümraniye

Ümraniye’de yaşlılara özel hizmet

Ümraniye’de bakıma muhtaç yaşlıların, belediyeye bağlı Yaşlı Bakım Hizmetleri’nin çalışmaları kapsamında birçok ihtiyaçları gideriliyor.

Ümraniye

Ümraniye’de korkunç kaza

Ümraniye servis aracıyla minibüsün çarpışması sonucu 1 kişi yaşamını kaybederken 6 kişi de yaralandı.

Ümraniye

Ümraniye’nin 16. kardeşi Sarıcakaya oldu

Ümraniye Belediyesi kardeş şehir uygulaması kapsamında Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesiyle bir protokol imzalayarak kardeş oldu.

Ümraniye

Ümraniye’de çok eğitici yaz okulu

Ümraniye Belediyesi, yaz tatilinde çocukların daha verimli zaman geçirmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.