Ümraniye

Ümraniye’de yangında mahsur kalanlar merdivenle kurtarıldı

Ümraniye’de 4 katlı binanın 2. katında çıkan yangın nedeniyle üst katlarda mahsur kalanlar oldu. İtfaiye ekipleri 2’si çocuk 7 kişiyi merdivenle kurtardı. Yangın çıkan dairede yaşayanlar ile komşuları arasında gerginlik yaşandı.

Ümraniye

Ümraniye’de 8 katlı binada yangın

Ümraniye’de 8 katlı 7.katında çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu. Binada yaşayanlar kendilerini sokağa atarken, yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Ümraniye

Yanan otomobil gecekonduya çarptı; evdekiler korku dolu anlar yaşadı

Ümraniye’de park halindekyen yanmaya başlayan otomobil, hareket ederek, gecekonduya çarptı. Korku ve paniğe kapılan evdekiler, çevredekiler tarafından dışarıya çıkarıldı. İtfaiyenin söndürdüğü yangında otomobil hurdaya döndü.

Ümraniye

Pitbul’la şaka basketbol sahasındaki çocuklara dehşeti yaşattı

Ümraniye’de çocukların oyun oynadığı sırada elinde pitbull cinsi köpeğiyle basketbol sahasına giren bir kişi, şaka yapmak isterken çocuklara korku dolu dakikalar yaşattı

Ümraniye

Yokuşu çıkamayan kağıt toplayıcı çocuğa böyle yardım etti

Ümraniye’de atık kâğıt yüklü çekçek arabasıyla yokuşu çıkmakta zorlanan çocuğa, bir sürücü otomobiliyle yardım etti. Sürücünün çocuğu otomobilinin bagajına oturtarak yardım ettiği anlar trafikteki başka sürücü tarafından görüntülendi.

Ümraniye

Ümraniye’de mağaza açılışında ucuz halı izdihamı

Ümraniye’de açılışı yapılan zücaciye mağazasında, ilk gününe özel yapılan indirim izdihama neden oldu. Kapıların açılmasıyla birlikte 10 liraya satılan halıları almaya çalışanlar ezilme tehlikesi geçirdi. Kalabalık arasında kalan bir çocuk güçlükle çıkarıldı.

Ümraniye

Ümraniye’de hırsızlık şüphelisi tutuklandı

İstanbul Ümraniye’de, maske yapımında kullanılan makineleri çaldığı belirlenen şüpheli tutuklandı.

Ümraniye

Ümraniye’de işe giderken kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Ümraniye’de, işe gitmek üzere evden çıkan Batuhan Kurt, yolda yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Kalbinden bıçaklanan Kurt, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cinayet anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Ümraniye

Kimseye aldırış etmedi merdiven korkuluklarını çaldı

Ümraniye’de yanından geçenlere aldırış etmeyen şüpheli, merdiven korkuluklarını sökerek, çaldı

Ümraniye

Ümraniye’de İETT otobüsü buzlanan yolda kaza yaptı

Ümraniye’de buzlanan sokakta sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği İETT otobüsü, önce park halindeki otomobile, daha sonra da aydınlatma direğine çaparak kaza yaptı. Kaza anı cep telefon kamerası ile kaydedildi.