Sultangazi

150 TL’ye göçmen kaçakçılığı

SULTANGAZİ’de, sivil zabıta ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu minibüs içerisinden 19 kaçak göçmen yakalandı. Minibüs sürücüsü, “Sınırı geçememişlerdi. Bizi aradılar. Kendilerini Sultangazi’ye geri getirmek için kişi başı 150 TL’ye anlaştık” dedi.

Sultangazi

Eğlenelim derken az daha canlarından oluyorlardı

SULTANGAZİ’de, sokak arasında yapılan asker eğlencesinde atılan havai fişek, yükseldikten sonra toplanan gruptakilerin arasına düşerek patladı. Yaşanan korku dolu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Sultangazi

Okul önlerindeki kalabalıklar kazaya davetiye

SULTANGAZİ’de bulunan birçok okulun çevresinde aşırı kalabalık yaşanıyor. O okullardan, Fevzi Kutlu İlköğretim Okulu’nun çevresinde 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasıyla veli ve öğrenci hareketliliği arttı.

Sultangazi

Sultangazi’de taksici, çarptığı kişileri hastaneye bırakıp kaçtı

SULTANGAZİ’de arkadaşıyla birlikte sokakta oynayan 9 yaşındaki Nisanur Bizan’a çarpan taksi sürücüsü, yaralı çocuğu ve annesini hastaneye bıraktıktan sonra kaçtı. Sürücünün kaza öncesi taksi ile sokağa girmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

Sultangazi

Sultangazi’de denetimler en üst seviyede

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince, orman yangınlarına karşı arazi arama, tarama ve denetim çalışmaları gerçekleştirildi.