Sultanbeyli

Sultanbeyli’de ormanda denetim

Sultanbeyli’de ormanda havadan ve karadan denetim gerçekleştirildi.

Sultanbeyli

Sultanbeyli’de 2 katlı tekstil atölyesinde yangın

Sultanbeyli’de bulunan bir tekstil atölyesinde, mutfaki buzdolabında çıktığı belirtilen yangın kısa sürede büyüdü. Paniğe neden olan yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Sultanbeyli

Motosikletli yunus ekibi TIR ile çarpıştı

Sultanbeyli’de ‘Dur’ ihtarına uymayarak kaçan otomobildeki şüphelileri takip eden motosikletli yunus polisleri, seyir halindeki TIR’la çarpışarak metrelerce savruldu. Kazada motosikletteki 2 polisten 1’i şehit olurken, 1’i yaralandı.

Sultanbeyli

Sultanbeyli’de inşaat malzemeleri çalan hırsız yakalandı

Sultanbeyli 3 farklı adrese girerek inşaat malzemeleri çalan hırsız yakalandı.

Sultanbeyli

Sultanbeyli’deki STK’lar Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı ziyaret etti

Sultanbeyli Belediyesi, ilçedeki sivil toplum kuruluşları için STK Projeleri Vizyon Programlarını sürdürüyor. Daha önce Çamlıca Kulesi, Bilişim Vadisi gibi Türkiye’nin vizyon projelerini yerinde gören ve projelerle ilgili detaylı bilgiler alan STK başkanları; Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı (Yassıada) ziyaret etti, ada hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Sultanbeyli

Sultanbeyli’de otomobil TIR’ın altına girdi

Sultanbeyli’de aşırı süratli olduğu iddia edilen otomobil, yoldaki buzlanma nedeniyle sürücüsünün kontrolünden çıkarak manevra yapan TIR’a çarptı. Kazada otomobil içerisindeki 3 kişi sıkışarak yaralandı

Sultanbeyli

Sultanbeyli’de gecekondu alev alev yandı

Sultanbeyliİ’de gecekondu alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangında ölen ya da yaralanan olmazken, gecekonduda ağır hasar oluştu.

Sultanbeyli

Sultanbeyli’de çatı yangınında 1 çocuk öldü

Sultanbeyli’de 4 katlı binanın çatısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında çatı katında bulunan 11 yaşındaki engelli Yasemin Sülünlü içeride mahsur kaldı. Yangın ekiplerin müdahalesi sonucu söndürülürken, mahsur kalan kız çocuğu hayatını kaybetti. Haberi duyan ailesi ve yakınları sinir krizi geçirdi.

Sultanbeyli

“Kur korumalı TL mevduat hesabı 349 milyar liraya yükseldi”

Sultanbeyli’de iş insanları ve sanayicilere yönelik düzenlenen Ekonomi Buluşmaları’nda konuşan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, “Kur korumalı TL mevduat hesabı uygulamasının henüz başlarında olmamıza rağmen vatandaşımızın ilgisi yüksek. Cuma akşamı itibariyle kur korumalı TL mevduat hesabında 349 milyar liralık bir bakiye oluştu” dedi.

Sultanbeyli

Hurdacıyı soydular, kaçarken kapıları düşünce yenisini çaldılar

Sultanbeyli’de 3 hırsız bir hurdacıdan 20 bin lira değerinde kablo ve demir çaldı. Hırsızlar kaçtıkları aracın kapısı yola düşünce bir galeriden de araç kapısı çaldılar.