Şişli

36 bin dolarını 76 bin dolar yapma vaadiyle dolandırıldı

Şişli’de, bir kişi 36 bin dolarını 76 bin dolar olarak geri alacağı vaadiyle dolandırıldı. Şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalanırken, düzenlenen operasyonda, 2 milyon 100 bin sahte dolar, 540 bin sahte euro ile sahte para yapımında kullanıldığı belirtilen solüsyon, pudra, tentürdiyot ve renkli yazıcı ele geçirildi.

Şişli

Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldı

Şişli’de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekiplerince yapılan yol bakım ve alt yapı çalışmaları sırasında kanalizasyon borusunun hasar görmesinin ardından atık suyla dolan daire, suyun boşaltılmasının ardından balçık içinde kaldı. Kullanılamaz hale gelen dairedeki eşyalar, İBB ekiplerince taşınarak çöpe atıldı.

Şişli

Şişli’de baz istasyonundan kablo hırsızlığı kamerada

Şişli’de mobil operatör şirketine ait baz istasyonundan kablo çalan hırsız suçüstü yakalandı. Şüphelinin baz istasyonundan kablo çaldığı anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Şişli

Şişli’de hasta yakınından sağlık çalışanına saldırı

Şişli Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’nde sağlık çalışanı Oğuzhan A., hasta yakınının yumruklu saldırısına uğradı. Hasta ve yakını ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, sağlık çalışanı idari izne ayrıldı.

Şişli

Şişli’de motosikletlilere yağ tuzağı

Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde, yola dökülen motor yağı iki ayrı motosiklet kazasına neden oldu. Motosiklet sürücüsünün bir otomobilin altında kalmaktan son anda kurtulduğu kaza anı kameraya yansıdı.

Şişli

Evinin terasında 21 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

Şişli’de, Cenk Çağın Ünlü (38), evinin terasında, 21 bıçak darbesiyle öldürülmüş olarak bulundu. Ramazan Bayramı’nda öldürülmüş olabileceği düşünülen Ünlü, dün Gölcük’te toprağa verildi.

Şişli

Şişli’de ayakkabı bağlama bahanesiyle cüzdan çaldı

Şişli’de kafede ayakkabı bağcıklarını bağlama bahanesiyle eğilen şüpheli, yerde duran çantanın içindeki cüzdanı çaldı. Şüpheli 3 arkadaşıyla kafeden kaçarken, hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Şişli

Şişli’de park halindeki otomobil alev alev yandı

Şişli’de park halindeki otomobilde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede söndürdüğü otomobil kullanılamaz hale geldi.

Şişli

Şişli’de rezidansın teknik servis görevlisi hırsızlık yaptı

Şişli’de rezidansta teknik servis görevlisi olarak çalışan E.G.’nin, dairelerden birinde hırsızlık yaptığı belirlendi. Hırsızlıktan sonra da rezidansta çalışmaya devam eden E.G., güvenlik kameraları incelenince yakalandı.

Şişli

Şişli’deki değnekçi suçüstü yakalandı

Şişli Rumeli Caddesi’nde değnekçilik yapan kişi, Sivil Trafik ekiplerine yakalandı. Park eden araçlardan otopark ücreti isteyen Yaşar Murat K., adli işlemler için Şişli Polis Merkezi Amirliği’ne teslim edildi.