Şişli

Fransız turisti alıkoyup darp eden taksiciye ev hapsi

Şişli’den aldığı Fransız çiftten fazla para istemesi üzerine yaşadığı tartışmada kadın turisti alıkoyarak darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan taksici Mesut D. hakkında ev hapsi kararı verildi. Taksiciye 1823 TL idari para cezası uygulanırken ‘Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi’ İBB tarafından iptal edildi.

Şişli

Taksici Fransız kadın turisti önce kaçırdı, sonra darbetti

Şişli’den aldığı Fransız turistleri Taksim’e getiren taksici, iddiaya göre turistlerden fazla para istedi. Turistlerin karşı çıkması üzerine çıkan tartışmanın ardından aracı kilitleyen taksicini, kadın turisti kaçırdığı öne sürüldü. Kadın turisti darp eden taksici, bir süre sonra kadını yaka paça taksiden atarak sürükledi. O anlar ise çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Şişli

İETT otobüsünün arkasında ‘örümcek adam’ yolculuğu

Şişli’de bir kişinin İETT otobüsünün arkasına adeta ‘örümcek adam’ gibi asılarak yaptığı tehlikeli yolculuk cep telefonu kamerasına yansıdı.

Şişli

Hastanede “oksijen vanası kapatılınca hayatını kaybetti” iddiası

ŞİŞLİ’deki hastanede, biyomedikal personeli olarak görev yapan Fatih K. (35) ile hemşire Ekrem K. arasında başlayan kalem şakası bir hastanın ölümüyle sonuçlandı. İddiaya göre, kalemini alan Ekrem K.’ye kızan Fatih K. yoğun bakım ünitesinde yatan hastaların oksijen vanasını kapattı. Oksijenleri kesilen hastalardan Yusuf Sanin (56) hayatını kaybederken Fatih K. hakkında ‘Taksirle ölüme neden olma’ suçundan dava açıldı.

Şişli

Şişli’de aracın gizli bölmelerinden uyuşturucu çıktı

Şişli’de polis denetimlerinde durdurulan otomobilde yapılan aramada gizli bölmede saklanmış uyuşturucu bulundu. Araçtaki 2 şüpheli gözaltına alındı.

Şişli

Şişli’de restoranda yangın

Şişli’de bir restoranın asma katında çıkan yangın söndürüldü. Restoranda hasar oluştu.

Şişli

Şişli’de hırsız önce kameraya sonra polise yakalandı

Şişli’de üç ayrı yerden hırsızlık yapan kişi, güvenlik kamera görüntülerinden tespit edilerek yakalandı.

Şişli

Şişli’de korkunç kaza

Şişli’de eşya taşıyan bir kamyonet, freni boşalınca park halindeki bir otomobilin üzerine devrildi. Kamyonetin altında kalan otomobilin içinde yolcu olmaması facianın önüne geçmiş oldu. Kamyonet şoförü ise şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu.

Şişli

Tunus’lu kadını öldüren şüpheli adliyeye sevk edildi

ŞİŞLİ’de bir otel odasında elleri ve ayakları bağlı olarak otel odasında ölü olarak bulunan Tunus uyruklu Tariyam Aloui Ep Guitni(31) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli adliyeye sevk edildi.

Şişli

Şişli’de hırsızlar kamerada

Şişli’de iki kişi gündüz vakti girdikleri binada, kapısını kırdıkları daireden ziynet eşyası ve dizüstü bilgisayarı alıp kaçtı.