Şile Belediyesi, Göçe Mahallesi’ne çıkartma yaptı

Şile Belediyesi tarafından yaz boyunca sürdürülecek olan yaz çalışmalarının 3. Durağı Göçe Mahallesi oldu.

sile
Daha Fazla Göster

Belediye ekiplerinin mahallede gerçekleştirdiği düzenleme ve çalışmalar vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Şile’nin Her Köşesine ‘Adım Adım, Karış Karış’ Hizmet!

Şile Belediyesi olarak Yazımanayır Mahallesi ile başlanan yaz çalışmalarına Kızılcaköy ile sürdürmüştük. İlçemizin birbirinden güzel mahalleleri için seferber olarak, güzel hizmetler üretmeye Göçe Mahallesinde devam ettik.

Yaz çalışmalarımızda üçüncü durağımız olan Göçe Mahallesinde çevre temizlik, bakım-onarım, ulv ilaçlama ve dezenfeksiyon, sağlık taraması ve mobil spor hizmetlerimizi kapsayan detaylı bir çalışma gerçekleştirdik.

Hizmette Yeni Durak: Göçe Mahallesi!

Şile Belediyesi ekiplerince gün boyu gerçekleştirilen çalışmalarla, Göçe Mahallesi’nin tüm ihtiyaçları giderilirken, sabahın erken saatlerinden itibaren mahalle sakinleri ve muhtarımızın görüş ve önerileri de dinlenerek, gerekli hizmet notlarının alınması sağlandı.

Başkan İlhan Ocaklı: “Kalbimiz daima Şile İçin atıyor ve atmaya da devam edecek!”

Göçe Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Şile Belediyesi olarak vatandaşlarımızla bir arada olmak ve Şile’de bulunan mahallelerimizin eksiklerini tamamlamak adına başladığımız yaz çalışmalarımızın bugün üçüncü durağındayız. Gün boyu gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, mahallemizin ihtiyaçlarını giderdik. Sabahın erken saatlerinden itibaren bizi misafir eden mahalle sakinlerimize ve muhtarımıza teşekkür ediyorum. Unutulmasın ki kalbimiz daima Şile İçin atıyor ve atmaya da devam edecek.” şeklinde konuştu.

İlişkili Haber
Engelli vatandaşlar ve aileleri unutulmaz bir gün geçirdi

Yorumlar kapalı.