Kartal

Kartal’da Ömür hemşire için karanfilli protesto

Kartal’da sağlık çalışanları, Rahmi Uygun tarafından başından vurularak öldürülen Ömür Erez’in çalıştığı sağlık merkezi önünde açıklama yaptı. Sağlık çalışanları Erez’in anısına sağlık merkezinin kapısına karanfil bıraktı.

Kartal

Kartal’da 7 katlı binanın çatısında yangın

Kartal’da izolasyon çalışmasının yapıldığı 7 katlı binanın çatısında yangın çıktı. Çalışan işçi alevlere aldırmadan çatıda bekledi. O anlar cep telefonuna yansıdı.

Kartal

Kartal’da otomobil börekçiye böyle girdi

Kartal’da kaza yapan iki otomobilden biri börek dükkanının camlarına çarparak içeri girdi, diğeri iste dükkanın duvarına çarptı.

Kartal

‘Eşeğin Gölgesi’ tiyatro oyununun galası yapıldı

Kartal Belediye Tiyatrosu tarafından sahneye koyulan ‘Eşeğin Gölgesi’ oyununun galası Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde yapıldı. Türk tiyatrosunun unutulmaz ismi Haldun Taner tarafından kaleme alınan, Dr. Erdal Yıldırım’ın yönetmenliğini yaptığı ve Kartal Belediye Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu, ‘Eşeğin Gölgesi’ tiyatro oyunu, izleyiciler ile buluştu.

Kartal

Kartal’da iki katlı kafede yangın paniği

Kartal’da 5 katlı bir binanın giriş katında bulunan kafede yangın çıktı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye söndürdü.

Kartal

Kartal’da yılbaşı öncesi sahte içki operasyonu

Kartal’da polis ekipleri bir depoya düzenlediği operasyonda, 1008 adet satışa hazır sahte içki ele geçirdi. Operasyonda 2 kişi gözaltına alınarak, adliyeye sevk edildi.

Kartal

Kartal’da takla atıp sürüklenen hafif ticari araç kamerada

KARTAL’da sürücüsünün kontrolünden çıkan hafif ticari araç refüje çarparak takla attı. Araç metrelerce sürüklenirken çevredekiler yardıma koştu. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kartal

‘Umut Işığı’ sergisi Kartal’da sanatseverlerle buluştu

Kartal Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Adnan Balcı’nın ‘Umut Işığı’ adını verdiği kişisel sanat sergisi Kartal Belediyesi’nin fuaye alanında açıldı. Özel gereksinimli sporcular yararına yapılan serginin açılışına katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Sporun, sporcunun, sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kartal

Kartal’da lodos nedeniyle bir gemi batarken, bir gemi de yan yattı

KARTAL, Kumcular İskelesi’nde demirli olan bir gemi kuvvetli lodos nedeniyle halatının kopması sonucu batarken, yanında bulunan başka bir gemi de yan yattı. Geminin batma anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kartal

Kartal’da hafif ticari araç rögar kapağına çarpıp takla attı

KARTAL’da, sürücüsünün aşırı sürat yaptığı iddia edilen ve alkollü olduğu öğrenilen hafif ticari araç, rögar kapağına çarparak takla attı. Kazada araç sürücüsü yaralandı.