Kartal

İmamoğlu Kartal’da incelemelerde bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal Kordonboyu Mahallesi’nde bulunan Atatürk Parkı’ında incelemelerde bulundu.

Kartal

Kartal Belediyesi öğrencilerin güvenliği için işi sıkı tutuyor

Kartal’da, Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan trafik uygulaması ile okulların giriş ve çıkış saatlerinde öğrencilerin okullara güvenli bir şekilde girişleri sağlanıyor.

Kartal

İlyas Yalçıntaş Kartal’da sevenleriyle buluştu

Kartal’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları İlyas Yalçıntaş konseriyle devam etti. Kartal Meydanını dolduran yüzlerce Kartallı İlyas Yalçıntaş söylediği şarkılarla güzel bir akşam geçirdi.

Kartal

Gökhan Yüksel Hacı Bektaş Veli Anma Törenine Katıldı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 2021 UNESCO Hacı Bektaş Veli Anma Yılı ve 58. Ulusal, 32. Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri’ne katılmak üzere geldiği Nevşehir’de ve Hacıbektaş ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak etkinliklere katıldı.

Kartal

Buğra Kavuncu’dan saldırı sonrası açıklama; “Bunlar bizi yıldırmaz”

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Kartal meydanında, Kartal Belediyesi ve Kartal Cemevi Vakfı tarafından düzenlenen aşure dağıtım programına katıldı.

Kartal

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, afetzede vatandaşları dinledi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile beraber sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesini ziyaret etti.

Kartal

Kartal’da korkutan yangın

Kartal’da D-100 karayolu üzerinde bir balık restoranında başlayarak, bitişiğindeki hurdalık alana sıçrayan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Kartal

Halıcı dükkanındaki yangın paniğe neden oldu

İstanbul Kartal’da, bir halıcı dükkanında çıkan yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alınarak söndürüldü.

Kartal

Kartal’da Sorunlar Muhtarlar Toplantısı’nda Masaya Yatırılıyor

Kartal Belediyesi tarafından 12 yıldır her ayın ilk haftasında düzenlenen Muhtarlar Toplantısı, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın’ın başkanlığında gerçekleştirildi.