Kadıköy

Kadıköy’de herkes derin bir nefes aldı

Kadıköy’de 20 farklı adresten hırsızlık yaptıkları iddia edilen iki şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler, Kadıköy’de polisteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Kadıköy

Kadıköy’de 460 bin lira değerinde kaçak kol saati ele geçirildi

KADIKÖY’de depoya yapılan baskında piyasa değeri 460 bin lira olan gümrük kaçağı 577 adet kol saati ele geçirildi. Operasyonda bir şüpheli gözaltına alınırken, baskın anları kameraya yansıdı.

Kadıköy

Kadıköy’de , önce yangın sonra patlama

KADIKÖY’de 3 katlı restoranda patlama ve ardından yangın meydana geldi. Patlama sebebiyle çevredeki iş yerleri de zarar görürken itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için büyük çaba gösterdi.

Kadıköy

Kadıköy’de silahla bir kişiyi yaralayan şüpheli yakalandı

KADIKÖY’de geçen ağustos ayında Serhat D.’yi silahla yaralayan şüpheli Serhat Y. Maltepe’de evinde yakalandı.

Kadıköy

Sınır tanımayan sporcu

7 AYLIKKEN sert zemine düşüp görme yetisinin yüzde 92’sini kaybeden Erkan Pehlivanoğlu, şimdi 43 yaşında ve pandemi döneminde aldığı kiloları vermek için 3 aydır hergün bastonu ve ziliyle koşuyor.

Kadıköy

İş yerinin deposu tamamen yandı

KADIKÖY’de 4 katlı bir binanın girişinde bulunan iş yerinin deposunda yangın çıktı. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında yaralanma ve can kaybı yaşanmadı.

Kadıköy

Kadıköy’ün çocukları 1 Eylül’de sahneye çıkıyor

1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Kadıköy Belediyesi Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM)’nin “Bizim Çocuklar” tiyatro grubu “Barıştık mı?” oyununu sahneye taşıyor.

Kadıköy

Kadıköy’de Rus filmleri haftası başladı

Yaz boyunca kültür sanat etkinlikleriyle öne çıkan Kadıköy, şimdi de Rus Filmleri haftasına ev sahipliği yapıyor. İstanbul’da Büyük Vatan Savaşı’nın 80. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlik Caddebostan Kültür Merkezi’nde 29 Ağustos’a kadar sürecek.

Kadıköy

Kitap Fuarı’nda Kadıköy Belediyesi’ne ödül

4. Edremit Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen İkinci Yüzyıl Yerel Yönetimler ödül töreninde, Kadıköy Belediyesi’nin “Anlat Kadıköy” projesi Yerel Yönetimler ödülüne layık görüldü.

Kadıköy

17 Ağustos depremi Kadıköy’de anılacak

Kadıköy Belediyesi, 17 Ağustos 1999 yılında çok büyük kayıpların yaşandığı Marmara Depremi’nin 22’nci yılı için 24 saat sürecek bir anma programı hazırladı.