Güngören

Pencereden küfredip eşya fırlatınca mahalleliden dayak yedi

Güngören’de gece saatlerinde evinin penceresinden bağırıp, küfürler savuran ve eşyalarını sokağa fırlatan kişiyi mahalle sakinleri sopalarla döverek, hastanelik etti.

Güngören

Güngören’de çocuklara özel yaz şenlikleri düzenlenmeye başladı

Havaların ısınmasıyla Güngören’de çocuklara özel ‘Yaz Şenliği’ düzenlenmeye başladı. Şenlikte alana kurulan çeşitli oyun parkurlarıyla çocuklar, doyasıya eğlendi.

Güngören

Güngören’de kadının şüpheli ölümü

Güngören’de, 55 yaşındaki Saadet Polat, 5. kattaki evinin penceresinden düşerek hayatını kaybetti. Mahalle sakinleri Saadet Polat, eşi ile gün boyu tartıştığını oğlunun da ‘Babam attı, tutuklayın, kaçmasın’ diye bağırdığını öne sürdü. İddialar üzerine kadının kocası gözaltına alınırken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Güngören

Güngören’de bin 500 euroyu el çabukluğuyla çaldılar

Güngören’e tekstil malzemeleri almak için gelen A.B.’nin bin 500 eurosu, yanına gelerek ‘Sizin de paralarınız tırtıklı mı, döviz bürosu kabul ediyor mu’ diye soran şüpheliler tarafından el çabukluğuyla çalındı. O anlar güvenlik kamerasına da yansırken İran uyruklu 3 şüpheli polis tarafından gözaltına alındı.

Güngören

Güngören’de Tozkoparan 2’nci etap kura töreni düzenlendi

Güngören’de Tozkaparan Mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında 2’inci etap kura töreni düzenlendi. Mahalle sakinlerinin yeni evlerine kavuşma heyecanıyla katıldığı kura töreninde, 228 hak sahibi 264 daire içinden yeni evlerini kura ile seçti.

Güngören

Güngören’de trafikteki kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu

Güngören’de, yoldaki hafif ticari aracın içindekiler ile sokak sakinleri arasında kavga çıktı. Kavgada sokak sakinleri, araçtaki kişilere tekme ve yumruklarla saldırdı. Kalabalıktan bir kişi, çöp kovasıyla saldırıp aracın ön camını kırdı. Yaşanan kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

Güngören

Güngören’de gence saldıran pitbull sahibinden alınarak barınağa getirildi

İstanbul Güngören’de Çarşamba günü akşam saatlerinde bir gence saldıran pitbull cinsi köpek belediye ekipleri tarafından sahibinden alınarak hayvan barınağına getirildi. Köpeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Veteriner İşleri Müdürü Yakup Gündüz, “Evde 2 pitbull bulduk, köpekleri barınağa getirdik. Kısırlaştırıp bakmaya devam edeceğiz. Sahibine vermemiz ya da sokağa bırakmamız söz konusu değil” dedi.

Güngören

Kimlik oyunu bu kez tutmadı

Güngören’de, poliste 740 hırsızlık kaydı bulunan ve yankesicilik yönetimiyle hırsızlık yaptığı güvenlik kameralarına yansıyan şüpheli gözaltına alındı. Kimlik bilgilerine göre yaşı 12 yaşından küçük olduğu için suç ehliyeti olmayan ve her seferinde sadece kimlik tespiti yapılıp ailesine teslim edilen Biran G., mahkeme kararıyla 12 yaşından büyük olduğu tespiti yapılarak tutuklandı.

Güngören

Güngören’de 52 yıllık bina beşik gibi sallanıyor

Güngören’de bulunan 52 yıllık site çökme riskiyle karşı karşıya. Kolon demirlerinin çürük, evlerin rutubetli olduğu sitenin duvarlarında ise derin çatlaklar bulunuyor. Evlerinin adeta beşik gibi sallandığını belirten site sakinleri yardım bekliyor.

Güngören

Güngören’de 4 kişinin öldüğü binada incelemeler devam ediyor

Güngören’deki fermuar atölyesindeki yangın ve patlamada 4 kişi ölmüş, 6 kişi de yaralanmıştı. Olay Yeri İnceleme ekipleri binada inceleme yaptı. Patlama anına ilişkin yeni görüntüler de ortaya çıktı.