Gaziosmanpaşa

Motokuryeden minibüs bekleyen kadına taciz

Gaziosmanpaşa’da, yol kenarında minibüs bekleyen kadın, motosikletli kuryenin tacizine uğradı.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’da sokak köpekleri anne ve çocuğuna saldırdı

Gaziosmanpaşa’da sokak köpekleri anne ve çocuğuna saldırdı. Çığlık atan kadının yardımına koşan mahalle sakinlerinin müdahalesi köpeklerin uzaklaşmasını sağladı.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’da pitbull saldırısına uğrayan çocuk kafasından yaralandı

Gaziosmanpaşa’da dayısının evinin bahçesinde oyun oynayan 6 yaşındaki kız çocuğuna pitbull cinsi köpek saldırdı. Yüzünden ve kafasından yaralanan küçük çocuk hastaneye kaldırılırken aile, köpeğin sahibinden şikayetçi oldu.

Gaziosmanpaşa

Sağlık merkezi önünde bekleyen kadın sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Gaziosmanpaşa’da bebeğini kontrol için sağlık merkezine götüren kadın, girişteki merdivenlerde beklerken iki sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Köpekler Burcu Gökçe’yi bacağından ısırdı.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’da 19 Mayıs fener alayı ve konserle kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Gaziosmanpaşa’da fener alayı ve konser eşliğinde coşkuyla kutlandı.

Gaziosmanpaşa

Uyuşturucu serasına çevrilen eve operasyon

Gaziosmanpaşa’da uyuşturucu serasına çevrilen eve operasyon düzenlendi. Bir şüpheli gözaltına alındı.

Gaziosmanpaşa

Camdan sarkarak sosyal medyada yayın yaparken fırına girdi

Gaziosmanpaşa’da 2’si arka camdan dışarı sarkan 4 kişinin bulunduğu otomobil, sokakta park halinde olan bir araca çarptıktan sonra fırına girdi. Fırındaki 2 kişi yaralanırken kaza sırasında sosyal medyadan canlı yayın yapan otomobildekiler olay yerinden kaçtı. Kaza anı fırının güvenlik kamerasına da yansıdı.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’da minibüs alev topuna döndü

İstanbul’da park halindeki servis minibüsü yandı. Alevler kaldırımdaki bir ağaca da sıçradı. İtfaiyenin müdahalesiyle yangın söndürüldü.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’daki kimyasal sızıntı; Hastanelere koştular

Gaziosmanpaşa’da kimyasal madde depolama alanında bulunan çamaşır suyu yapımında da kullanılan ‘sodyum hipoklorit’ tankındaki sızıntıdan çok sayıda kişi etkilenerek hastaneye başvurdu. Depo alanında bekçilik yapan bir kişinin yoğun bakımda tedavisi sürerken, zehirlenen başka bir bekçi taburcu edildi. Sızıntı nedeniyle 2 köpek öldü, depo çevresindeki bitkilerin sarardığı belirtildi.

Gaziosmanpaşa

Buzlanan sokakta mahsur kaldı; aracı halatla bağladılar

Gaziosmanpaşa’da kısmen karla kaplı sokağa giren sürücü, otomobilinin buzlu yolda dönerek mahsur kalması üzerine itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye, çözümü otomobili halatla bağlamakta bulurken, sürücü belediye ekipleri tarafından evine götürüldü.