Esenyurt

Hırsızlık anı saniye saniye kameralara yakalandı

ESENYURT’ta yabancı uyruklu kişi, müşteri gibi girdiği giyim mağazasında kıyafet baktıktan sonra tezgahtan cep telefonu çaldı. Hırsızlık anları da mağazanın güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt

Emlakçıyı takip edip vurdular

Esenyurt’ta, motosikletli 2 şüpheliden biri, takip ettikleri emlakçıya sokak ortasında tabanca ile ateş açtı. Mermiler emlakçı ile yoldan geçen bir kadına isabet ederken, dehşet anları bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt

Bir anlık dalgınlık sonucu soyuldu

ESENYURT’ta giyim mağazasında kıyafet bakan müşteri kadının, biri kadın iki kişi tarafından cüzdan ve telefonunun çalındı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt

Esenyurt’ta taksiciyle müşterisi tekme tokat kavga etti

ESENYURT’ta, taksi şoförüyle müşterisi tekme tokat kavga etti. Etraftakilerin güçlükle ayırdığı kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Esenyurt

İşçilerinin parasını hırsızlara kaptırmadı

İnşaat işi ile uğraşan Sadık Güdük’ün işçileri için ayırdığı 11 bin lira, 2 kişi tarafından kardeşinin evinden çalındı. Parayı çalan kişileri bulmak için uğraşan Güdük, hırsızları metruk bir binada yakaladıktan sonra polise teslim etti. Şüphelilerin, eve girip çıktığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt

Esenyurtlular artık bütçede söz sahibi

Esenyurt Belediyesi, 2022 Mali Yılı Bütçesi’ni oluşturma sürecine hazırlanırken vatandaşlarında görüşlerini almak için meydanlarda stantlar kurdu.

Esenyurt

Muharrem Ayı’nda engelli ile 65 yaş ve üzeri vatandaşlar unutulmadı

Esenyurt Belediyesi, Muharrem Ayı dolayısıyla engelli ile 65 yaş ve üzeri vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Esenyurt

Saadetdere Termal Tesisi yenileniyor

Yeniden düzenlenen ve konaklanabilir turistik tesis haline getirilen Saadetdere Termal Tesisi’nde sona yaklaşıldı.

Esenyurt

Esenyurt’taki yangın söndürüldü

Esenyurt’ta lojistik firmasındaki yangına itfaiye ekipleri zamanında müdahale ederek olası bir facianın önüne geçmiş oldu

Esenyurt

Kalpazan lüks rezidansta yakalandı

Sahte para basımı yapan ve piyasaya süren R.Ş. isimli şahıs İstanbul Emniyet ekiplerinin iki yıllık titiz takibi sonucu yakalandı.