Bayram akşamları çok renkli geçti

Esenler Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Yaz Neşesi” programlarında minikler keyiflerince eğlendi.

yaznesesi
Daha Fazla Göster

Kurban Bayramı boyunca düzenlenen Yaz Neşesi programıyla Esenler’deki miniklerimiz her akşam yazlık sinema keyfi yaşarken birbirinden renkli etkinliklerde eğlendi.

30 Temmuz’a dek devam edecek “Açık Hava Yazlık Sinema Günleri” kapsamında ise yetişkinler için de sinemanın sevilen yapımları meraklılarıyla buluşacak.

Esenler Belediyesi, bu bayram da minikler için birbirinden renkli etkinlikler düzenledi. Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen Yaz Neşesi programı kapsamında minikler gün boyu bilgi yarışmaları, çocuk şarkılarının seslendirildiği konserler, animasyon ve jonglör gösterileriyle eğlence dolu anlar yaşadı.

Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliklere bir hayli ilgi gösteren minikler eğlenceli yarışmalara katıldı, sahneye çıktı, şarkılar söyledi ve oyunlar oynadı. Miniklerimiz akşamları ise aileleriyle birlikte açık havada sinema keyfinin tadını çıkarak bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Her akşam saat 21.00’de gerçekleşen film gösterimlerinde, çocuklar için özel olarak hazırlanmış çocuk filmlerinden oluşan bir seçki gösterildi. Etkinlik boyunca, “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?, Oyuncak Hikâyesi-4, Aslan Kral ve Bizim İçin Şampiyon” yapımları meraklılarıyla buluştu.

Yorumlar kapalı.