Çatalca Ülkü Ocakları’ndan alkışlanacak davranış

Çatalca Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan Türk Bayrağı ilçenin en yüksek yerine konularak muhteşem bir görüntüye imza atıldı.

catalca
Daha Fazla

Türk Bayrağı’nın konumlandırılmasıyla ilgili olarak, Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş, Belediye Başkanı Mesut Üner ile birlikte ilçe protokolü ve kalabalık bir grupla birlikte açılış töreni düzenlendi.
Açılış programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı hep bir ağızdan söylenmesiyle başladı.

Açılış konuşmasında söz alan Çatalca Ülkü Ocakları Başkanı Ergin Örs yaptığı konuşmada, Başkanımız Mesut Üner’in açılışı yapılan Bayrak için tam destek verdiği için kendisine teşekkürlerini sundu.

Türk Bayrağı açılış töreninin sonrasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mesut Üner; Çatalca’mızda Kaleiçi Mahallemiz Pervaneler mevkii altındaki yamaçta bulunan ve Çatalca Ülkü Ocakları tarafından yapımı gerçekleşen şanlı Türk Bayrağımızın açılış törenine katılım sağladık. Bayrak şairi Arif Nihat Asya’nın doğduğu topraklara şanlı bayrağımız çok yakıştı.

Muhteşem ışıklandırmasıyla da hem gece hem de gündüz tüm ihtişamıyla ilçemize muhteşem bir görüntü sağlayan bu kıymetli eserin Çatalca’mıza kazandırılmasında bizlere her türlü destek verme olanağı sağlayan Çatalca Ülkü Ocakları Başkanımız Ergin Örs ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ederiz.

Bağımsızlığımızın sembolü bayrağımıza canımız feda. Bu vesileyle bayrağımız uğruna canını hiçe sayan Aziz Şehitlerimizi ve Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhları Şad olsun’’ dedi.

Yorumlar kapalı.