Büyükçekmece

Büyükçekmece’de elektriği kesmeye gelen görevlilere ‘mınçıkalı’ dayak

Büyükçekmece’de kaçak elektrik kullanıldığı tespit edilen binaya gelen elektrik dağıtım şirketi çalışanları saldırıya uğradı. Çalışanlar, ‘mınçıka’ adı verilen dövüş sporlarında kullanılan aletle darbedildi. Kavgaya karışan Fatih Uçar, “Normalde spor salonuna gidiyorum. Eğitim zincirim var onunla vurdum. Yani zincirle dövüş sanatı yapılıyor ya o zincirle vurdum. O an o denk geldi elime” dedi.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de otomobili kundaklayıp kaçtılar

Büyükçekmece’de akşam saatlerinde yolda yürüyen iki kişi park halindeki bir otomobili ateşe verip kaçtı. Kundaklama anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de genç kıza kabusu yaşattı

Büyükçekmece’de, spor salonundan çıktıktan sonra evine giden Ege Özel (25), bıçaklı kişinin tacizine uğradı. Özel, başından geçenleri anlatırken, mahalle sakinleri olayın benzerinin 4’üncü kez yaşandığını söyledi. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de 6 mahallede su kesintisi

Büyükçekmece’de bulunan 6 mahalleye basınç düşmesi nedeniyle 2 gün su verilemedi. Bazı mahalle sakinleri çeşmelerden bidonlarla evlerine su taşıdı, kimi ise su kuyularını kullandı. İSKİ’den alınan bilgiye göre basınç sorununun çözüldüğü, bazı mahallelere tekrar su verilmeye başlandığı, bazı noktalarda ise kesintinin devam ettiği belirtildi.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de gönye kesme makinesi çalan hırsızlar yakalandı

Büyükçekmece’de, bir evin bahçesinden gönye kesme makinesi çalan 2 hırsız, polis ekiplerinin çalışması sonucunda yakalandı. Hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Büyükçekmece

İki aile arasındaki kavgada bir kadın silahla vuruldu

Büyükçekmece’de iki kız öğrencinin okulda kavgası sonrası iki aile önce sokakta, daha sonra da karşılaştıkları hastanede kavga etti. İki taraf arasındaki sokakta yaşanan kavgada 2 kişi bıçakla bir kadın ise hastane önünde silahla ayağından yaralandı. Hastane önünde kadının silahla vurulması kamera görüntülerine saniye saniye yansıdı.

Büyükçekmece

Büyükçekmece sahte içki imalathanesine baskın

BÜYÜKÇEKMECE’de sahte içki imalatı ve satışı yapıldığını tespit eden polis ekipleri adrese baskın düzenledi. Bir kişinin gözaltına alındığı baskında, alkol yapımında kullanılan litrelerce sıvı madde ele geçirildi.

Büyükçekmece

Villayı uyuşturucu üretim merkezine çevirmişler

İSTANBUL’da narkotik ekipleri, 2 aylık takibin ardından uyuşturucu imalatı ve ticareti yaptıkları tespit edilen İran uyruklu S.B., M.M. ve S.M.L.’nin kaldıkları adreslere operasyon düzenlendi. Operasyonda lüks bir villanın üretim merkezine dönüştürüldüğü ortaya çıktı. Ekipler villada yaptıkları aramada 372 kilo 500 gram metamfetamin ele geçerdi.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de otomobil restorana daldı, 2 bekçi yaralandı

BÜYÜKÇEKMECE, D-100 Karayolunda seyir halindeki otomobilin sürücüsü, henüz bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybederek önce kaldırıma çıktı ardından da yol kenarında bulunan bir restoran ile börekçiye daldı. Kaza sonrası Alkollü olduğu iddia edilen sürücü yara almazken, restoranda yemek yiyen iki gece bekçisi yaralandı.

Büyükçekmece

Büyükçekmece’de damperi açık hafriyat kamyonu üst geçide böyle çarptı

BÜYÜKÇEKMECE D-100 Karayolu’nda seyir halinde giden kamyonun açılan damperi, üst geçide çarptı. O anlar güvenlik kamerasına da yansıdı