Başkan Çalık; “Evinizden bolluk ve bereket eksik olmasın”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Murat Çalık, ilçe protokolü ile birlikte kıldığı Bayram Namazı sonrasında iyi niyet dileklerinde bulundu.

beylikduzu
Daha Fazla

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık bayram namazını, Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte Fatih Sultan Mehmet Camii’nde kıldı.

Bayram namazının ardından Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Yeri’ni ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar ile birlikte vatandaşlara kavurma ve pilav ikramında bulundu.

Kurban Bayramı’nın huzur ve neşe dolu geçmesini dileyen Çalık, “Kurban Bayramı’nın ülkemize ve milletimize barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kurban Bayramı’nın tüm Türkiye’ye barış ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan Çalık, “Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel pandemi krizini aşılama ile atlatmaya çalıştığımız günlerdeyiz. Beylikdüzü Belediyesi olarak son 1,5 yıldır hayatımızı tümden değiştiren pandemiyle çetin bir mücadele verirken, ilçemizi de geleceğe hazırladık.

Bu zor günlerde, Beylikdüzü’ne yepyeni tesisler, yapılar, yeşil alanlar, ibadethaneler kazandırdık; hizmetlerimizi güçlendirdik ve çeşitlendirdik. Beylikdüzü bugüne nefes, yarına umut olsun diye gece gündüz demeden tüm enerjimizle çalışıyoruz. Bayramlarımızı sevdiklerimizden uzak, izole geçirdiğimiz bir yılın sonrasında, bu yıl Kurban Bayramı’nda hasretin dineceğini tahmin ediyorum.

Bayramı ailenizle ve yakınlarınızla beraber huzur ve neşe dolu geçirmenizi, evinizden bolluk ve bereketin eksik olmamasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.