Bakırköy

Görenler şaştı kaldı

BAKIRKÖY’de ara sokakta tümsekten geçerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle ön lastiği park halindeki aracın lastiklerine çarpan otomobil, savrularak ters döndü. 10 gün önce aldığı otomobilden hafif yaralı olarak çıkan sürücü Gülin Doğan, hastaneye kaldırıldı. Sokakta ters dönmüş haldeki otomobili görenler kazanın nasıl meydana geldiğini anlayamadı.

Bakırköy

Sahte 80 bin dolarla 20 ton ekmek mayası satın alan Nijeryalı yakalandı

BAKIRKÖY’de iş insanı A.D.’nin, Nijerya uyruklu A.A.I.A.’dan 20 ton ekmek mayası karşılığında aldığı 80 bin dolar sahte çıktı. Şikayet üzerine gözaltına alınan şüpheli, adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Bakırköy

107 yıllık tarihi Dikilitaş için özel çalışma

İSTANBUL Bakırköy’de Birinci Kolordu Komutanı Mehmet Ali Paşa adına yapılan 107 yıllık Dikilitaş Anıtı için özel bir çalışma başlatıldı.

Bakırköy

Bakırköy’de ağaç devrildi; dalın çarptığı kadın yaralandı

Bakırköy’de, ağaç kaldırıma ve yol kenarında park halindeki otomobilin üstüne devrildi. Bu sırada kaldırımda eşiyle yürüyen Zekiye Çağıltı dalların başına düşmesi nedeniyle yaralandı.

Bakırköy

Bakırköy’de bu yolları kullanacaklar dikkat!

İBB, Bakırköy İncirli Caddesi ile Bakırköy Meydanı istikametindeki trafik yoğunluğunun azaltılması amacıyla, bölgede yeni bir trafik düzenlemesine gidiyor.