Bahçelievler

Bekçilerden kaçarken üzerindeki uyuşturucuyu böyle attı

Bahçelievler’de devriye gezen bekçiler durumunda şüphelendikleri bir kişiyi durdurmak isteyince kovalamaca başladı. Bekçilerden kaçan şüphelinin elindeki uyuşturucu maddeyi boş araziye attığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, yakalanan şüpheli cezaevine gönderildi.

Bahçelievler

Avrupa’nın en büyüğü İstanbul’da açılıyor

Arupa’nın en büyük fizik tedavi hastanesi Mart ayında İstanbul Bahçelievler’de açılıyor. 102 bin metrekare alanda, 650 yatak kapasitesi ile kurulan devasa merkezde, inme kliniğinden ameliyathanelere, uzuv kayıplarında kişiye özel protez ve ortez üretmeye yönelik atölyelere, konuşma terapileri ve hidroterapiye kadar, sadece “fiziki” tedavi değil, A’dan Z’ye her şeyin bir arada olduğu bir yapı ile hizmet verilecek. Yeni hastanenin açılışının Mart ayında gerçekleşeceğini söyleyen İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, yenilenen merkezin son durumuyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

Bahçelievler

Bahçelievler’de otomobil refüje çarpıp uçtu

Bahçelievler’de refüje çarparak havalanan otomobil önce park halindeki otomobile, ardından binanın demir korkuluklarına çarptı. Yerden yaklaşık 1 buçuk metre havalanan otomobil seyir halindeki bir başka otomobile çarpmaktan saniyelerle kurtulurken, bu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Bahçelievler

Metrobüsün motor kısmında yangın çıktı

Bahçelievler İncirli Metrobüs Durağında, metrobüsün motor kısmında yangın çıktı. Yangın, büyümeden kısa sürede söndürüldü.

Bahçelievler

Bahçelievler’de İETT otobüsünün önünü kesip, şoförle tartıştı

Bahçelievler’de bir kadın seyir halindeki İETT otobüsünün önüne geçerek İETT şoförü ile dakikalarca tartıştı. Yaklaşık 5 dakika boyunca İETT otobüsün önünü kesen kadın, ardından hiçbir şey olmamış gibi ayrıldı.

Bahçelievler

Bahçelievler’de dehşet: Oğlunu öldürdü

Bahçelievler’de 6 yaşındaki oğlunu bıçakla öldüren Aslan P. intihar girişiminde bulundu.

Bahçelievler

Bahçelievler’de fırınlara gramaj, fiyat ve hijyen denetimi

Bahçelievler Belediyesi Zabıta Ekipleri, ilçedeki fırınlarda gramaj, fiyat ve hijyen denetimi yaptı. 230 gram ekmeğin 2,5 liraya satılması gerekirken bazı fırınlarda daha düşük gramajlı ekmeklerin tüketiciye sunulduğu ortaya çıktı.

Bahçelievler

D-100’de alkollü halde makas atan sürücü yakalandı

BAHÇELİEVLER’de, D-100 Karayolu üzerinde alkollü halde makas atarak ilerleyen araç sürücüsü yakalanarak gözaltına alındı. Sürücü belgesine 6 ay süre ile el konulan sürücüye, idari para cezası da uygulandı. Alkollü sürücünün makas atarak trafiği tehlikeye düşürdüğü anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bahçelievler

Bahçelievler’de makas kazası kamerada

İSTANBUL’da, D-100 Karayolu’nun Bahçelievler mevkiinde makas atarak ilerleyen otomobil kazaya neden oldu. İki araca çarpan otomobil kameraya saniye saniye yansıdı.

Bahçelievler

Bahçelievler’de beton mikseri aracın üstüne devrildi

BAHÇELİEVLER D-100 yanyolda bulunan Perşembe Pazarı’nın girişinde beton mikseri virajı alamayarak park halinde bulunan bir aracın üzerine devrildi. Kaza sırasında araçta kimsenin bulunmaması ve pazarda kalabalığın olmaması olası bir faciayı önledi.