Avcılar

Avcılar’da yol kavgası

AVCILAR’da tek yönlü yolda çıkan yol kavgasına kadınlar da karıştı.

Avcılar

Maske için uyardı, gözünü kaybetti

Avcılar’da metrobüste maske takması için uyarıda bulunduğu kişi tarafından darbedilen güvenlik görevlisi Şükrü Turan, kırılan gözlük camlarının batmasıyla tek gözünü kaybetti.

Avcılar

Avcılar’da bir garip gelin uğurlama töreni

AMERİKA’da görevli Filistinli doktor ile Türkiye’de üniversitede okuyan vatandaşı genç kızın Avcılar’daki düğününde geleneklere uygun kılıçlı gelin uğurlaması yapıldı.

Avcılar

Avcılar’da yabancı uyruklu kadına minibüs çarptı

AVCILAR’da yabancı uyruklu kadına minibüs çarptı. Bacağından yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, Esenyurt Minibüsçüler Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Çiftçi, yeterince aydınlatma yapılmayan ve İETT otobüslerine giden ayrı bir yol olmaması nedeniyle burada sık kaza olduğunu söyledi.

Avcılar

Avcılar’da bir gözü görmeyen kediyi metruk binadan itfaiye kurtardı

AVCILAR’da bir gözü görmeyen kedi kentsel dönüşüm kapsamında boşaltılan binanın 4’üncü katında mahsur kaldı. Kediyi kaldığı yerden itfaiye ekipleri kurtardı.

Avcılar

Avcılar’da korkutan yangın

AVCILAR’da kolonlarında çatlak görülünce biri dışında ev sahipleri tarafından boşaltılan binanın zemin katında madde bağımlıları tarafından çıkarıldığı öne sürülen yangın söndürüldü.

Avcılar

Avcılar’da akıl almaz kaza

Avcılar’da sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, 6 metre derinlikteki inşaat alanına uçarak duvar ile inşaat arasına sıkıştı. Şans eseri ölen veya yaralanan olmayan olayda otomobilden çıkan iki kişinin kaçarak uzaklaştığı, kısa süre sonra gelen bir kişinin “Kazayı ben yaptım” dediği öne sürüldü.

Avcılar

Avcılar Yeşilkent Deresi’ndeki kötü koku mahalleliyi isyan ettirdi

Avcılar Yeşilkent Deresi’nde oluşan kötü koku havaların ısınmasıyla birlikte üst seviyelere çıktı. Çevre sakinleri kokudan duydukları rahatsızlığı dile getirdi.

Avcılar

Tren faciasında hayatını kaybedenler asla unutulmayacak

Çorlu’da yaşanan tren faciasında hayatını kaybeden 25 kişi için Avcılar Belediyesi ile Uzunköprü Belediyesi işbirliğiyle anıt yapıldı.

Avcılar

Avcılar’da büyük bir sorun çözüme kavuşuyor

Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nin uzun yıllardır süren imar planı sorununu nihayet çözüme kavuşuyor.