Avcılar

Avcılar’da sokakta korku yaratan pitbull barınakta

Avcılar’da sokakta sahipsiz dolaşırken, yoldan geçenlere korku dolu dakikalar yaşatan Pitbull yakalandı. Köpek, Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü barınağına götürüldü.

Avcılar

Minibüsten hırsızlık yapmak isterken sahibine yakalandı

Avcılar’da, bir kişi hırsızlık amacıyla girmeye çalıştığı servis aracının sahibine yakalanınca hızla olay yerinden kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Avcılar

Motosikletli saldırganlar dernek binasını kurşunladı

Avcılar’da, motosiklet üzerindeki iki kişiden biri, Mardinliler Derneği’ni kurşunladı. Mermiler derneğin kapısı, bir evin camı ve içinde sürücüsünün de olduğu otomobile isabet etti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Avcılar

Avcılar’da yeraltı kabloları yine alev alıp patladı

Avcılar’da bir binanın önündeki yeraltı kabloları, patlamalarla yandı. Ağaca zarar veren patlama ve yangına itfaiye ve elektrik kurumu ekipleri müdahale etti.

Avcılar

Avcılar’da minibüsü yakıp kaçtılar

Avcılar’da 3 kişi minibüsü ateşe verdi. Şüpheliler, kaçarken alev alev yanan minibüs hurdaya döndü. Minibüsün yakılması ve mahallelinin söndürmeye çalıştıkları anlar kameralara yansıdı.

Avcılar

Avcılar’da otomobil bahçe duvarıyla bina arasında asılı kaldı

AVCILAR’da, sürücüsünün fren yerine gaza bastığı iddia edilen otomobil, demir parmaklıkları aşıp, bahçe duvarı ile bina arasında asılı kaldı. Kazada, şans eseri yaralanan olmadı.

Avcılar

Avcılar’da banka alarmı polisi harekete geçirdi

Avcılar’da bir banka şubesinin gece çalan alarm sistemi polisi harekete geçirdi. Ekipler bankaya gelerek, görevlilerle birlikte denetim yaptı. Ekiplerin yaptığı 2 saat süren incelemelerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı öğrenildi.

Avcılar

Avcılar’da göçük altında kalan 2 işçiden 1’i ölürken 1’i kurtarıldı

Avcılar’da, inşaat alanında meydana gelen göçükte, toprağın altında kalan 2 işçiden biri kurtarılırken, diğeri için çalışmalar devam ediyor.

Avcılar

Yabancıların konut almadaki tercih nedeni!

İstanbul’da yabancılara yapılan konut satışlarında bazı ilçelerin ilk sıraları alma nedeninin yıllar önce buralara gelen yabancıların etkili olduğu belirtildi. Kısa süre önce TÜİK tarafından yapılan açıklamada yabancılara yapılan konut satışlarının bir önceki yıla oranla yaklaşık yüzde 40 oranında artış kaydettiği, ilk 11 ayda 50 bin 735 konutun yabancılar tarafından satın alındığı belirtildi.

Avcılar

İtfaiye erinden yaralı sürücüye moral

Avcılar’da aydınlatma direğine çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Yaralı, ambulansa taşınırken bir itfaiye eri, “Sapasağlam adamsın” diyerek teselli etti.